O firmie Ogrodzenia Oskar

Firma Oskar jest rodzinnym przedsiębiorstwem rodziny Gacków z Lubska. Na początku lat 90 miała charakter wielobranżowy, aby następnie przekształcić się w fabrykę ogrodzeń oraz pochodnych wyrobów ze stali.

o-firmie-1.jpg

W skrócie o firmie

Firma Oskar powstała na początku lat dziewięćdziesiątych, w czasach gdy w Polsce nadchodziła fala pozytywnych zmian. Była to rodzinna firma wielobranżowa, która z czasem nastawiła się na metaloplastykę.

Obecnie głównym filarem działalności firmy to produkcja ogrodzeń, bram oraz produktów pochodnych jak furtki, kraty do okien. Jesteśmy jedną z największych firm tego typu w województwie lubuskim. 

W ostatnich latach profil działalności firmy rozszerzył się o kolejne usługi leżące w branży powiązanej z obróbką stali. Produkujemy obecnie także różnego typu konstrukcje stalowe, meble kute, które wytwarzamy w całości ręcznie na terenie naszego zakładu. 

Kolejną gałęzią firmy jest produkcja bardziej nowoczesnych ogrodzeń o modernistycznym wyglądzie. Tworzymy ogrodzenia ze stali nierdzewnej, balustrady schodowe oraz balkonowe.

Równolegle do branży powiązanej z obróbką i przetwarzaniem stali prowadzimy usługi związane z malowaniem proszkowym. Posiadamy na terenie zakładu dwa duże piece umożliwiające lakierowanie elementów wielkogabarytowych. W tej samej lakierni malujemy nasze płoty, tym samym zabezpieczając je przed surowymi warunkami atmosferycznymi.

W ostatnich latach nasza firma dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy nowych rzemieślników i fachowców od metaloplastyki. Dzięki temu nasza pozycja na rynku staje się coraz bardziej wyraźna i stabilna.

Poniżej prezentujemy galerię ze zdjęciami wykonanymi w naszym zakładzie.

Galeria zakładu Ogrodzenia Oskar